„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

textsms Co o nás říkají zákazníci nastěhujse.cz

Vybrat solidní stěhovací firmu je v dnešní době obrovský problém, obzvlášť na Severní Moravě, kde stěhuje, bez nadsázky, skoro každý, komu stojí u domu dodávka. Proto výběr stěhovací firmy je opravdu důležitý, i když většina lidí tomu stále nepřikládá patřičnou váhu – „přece se nestěhuji denně, ale jednou za život!“.

Nastěhujse.cz mezi tyto „amatérské“ firmy jistě nepatří a zakládá si na profesionálním a zároveň rodinném přístupu (babičku také nestěhujete, že ji otlučete nábytek a je vám to jedno). Důraz je vždy kladen na spolehlivé stěhováky, profesionální vybavení a servisovaná auta. Řídíme se heslem, že spokojený zákazník je důležitý, protože vytváří síť dalších spokojených zákazníků z řad svých příbuzných, kamarádů a známých.

My se hodnocení nebojíme, proto máme na svých stránkách sekci Reference našich zákazníků, kde se může každý vyjádřit k naší práci.

Zde vybíráváme namátkou několik referencí:

Stěhování bytu jsme využili se vším všudy, včetně zabalení nábytku do folií. Jsme moc spokojení a přejeme co nejvíce spokojených zákazníků. -- Marek Dolský --

Objednali jsme si likvidaci nábytku a odvoz na sběrný dvůr. Velice rychle odvedená práce za pár korun. Ať se Vám daří hoši, doporučuji. -- Luděk Pouderka --

Stěhování z Prahy do Havířova, mohu jen a jen doporučit. Moc šikovní kluci. -- Zdenka Vavřičková --