„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

textsms Jak najít solidní stěhovací firmu

Tady vám předkládáme seznam bodů, které byste měli udělat při výběru spolehlivé a solidní firmy. Pokud se budete těmito body řídit, eliminujete množství problémů a vyloučíte hned na začátku podezřelé firmy.

  1. Podívejte se na internet a vyhledejte webové stránky stěhovací firmy, podívejte se na reference, co o ní říkají její zákazníci. Zkontrolujte sídlo firmy, ič a najděte telefonický kontakt. Poptejte se svých známých, zda s firmou nemají zkušenosti.
  2. Zjistěte, zda je firma pojištěná proti škodám při stěhování a na co všechno se pojištění vztahuje.
  3. Pokuste se zjistit, zda firma není pouze zprostředkovatelem jiných sub firem, jestli má své lidi a vybavení, aby vás nevyšlo stěhování zbytečně draho.
  4. Hledejte o firmě další informace, a zda nejsou negativní reference na jiných serverech.
  5. Ptejte se, zda si přijdou obhlídnout stěhovaný objekt a na základě domluvy vytvořit cenovou nabídku. Pokud ano, byla tato prohlídka detailní?
  6. Vyvarujte se zálohy předem, zvlášť v případě, že s firmou jednáte poprvé a vaši známí také s touto firmou nemají zkušenost.
  7. Pokud na stěhování přijede nájemní auto místo firemního, měla by vás solidní firma včas upozornit a vysvětlit proč se tak děje (mají auto v servisu, na jiné zakázce, je to spřátelená firma apod.).
  8. Důkladně si přečtěte smlouvu a zaměřte se na zvláštní příplatky a poplatky navíc.