„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

textsms Kdy se nejlépe stěhovat?

Správně si naplánovat stěhování je velmi důležité, my vám poradíme, jak to bývá obvykle s vytížeností v rámci roku, aby vás nic nezaskočilo.

Den v týdnu

Objednávky bývají převážně na pátek nebo sobotu, aby se lidé mohli přes víkend zabydlet, tyto dny bývají vždy častěji vytíženější, proto je opravdu dobré domluvit si stěhování s dostatečným předstihem. U nás je alespoň výhoda, že cena stěhování je stejná, jak přes víkend nebo přes týden.

Dny v měsíci

Lidé se převážně stěhují na konci měsíce, kdy jim končí podnájemní smlouvy. Spousta lidí se z časových důvodů nedokope ke stěhování dříve než opravdu na poslední dny v daném měsíci a málem si uženou žaludeční vředy. Zpravidla to nejvytíženější stěhovaní je poslední víkend v měsíci.

Měsíc v roce

Nejžádanějšími měsíci jsou „prázdninové měsíce“, jednak z důvodu počasí a pak i to, že děti mají prázdniny a do nového školního roku už budou nastupovat jinde, proto se rodiče snaží přestěhovat a zabydlet právě v období letních prázdnin. Na konci srpna přibudou studenti – vysokoškoláci, kteří se stěhují na koleje nebo podnájmů do daného města, kde studují. Poslední vytížený měsíc je prosinec, kdy končí roční nájemní smlouvy.

Ať už se chcete stěhovat kdykoliv, doporučujeme se předem domluvit a naplánovat stěhování hned na ráno, kdy máte jistotu, že budete první a přijedeme vždy včas. V odpoledních hodinách můžeme mít zpoždění ať už vlivem dopravní situace nebo protáhnutého předchozího stěhování.