„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

textsms S námi může být stěhování nejen rychlé, ale i levné!

„To je levné, v tom bude háček,“ slyšíte od známých a přátel? Nenechte se odradit od našich služeb, žádný háček v nich totiž není! Naše společnost se zabývá rychlým a levným stěhováním nejen v Ostravě a jsme v tom opravdu dobří! Náš tým tvoří sehraní specialisté, kteří dovedou zajistit stěhování na úrovni. Naše práce je odvedena vždy precizně, a to i když je cena za naše stěhovací služby opravdu nízká. Kompletní stěhovací služby za bezkonkurenční ceny – to je naše specialita, tak se nenechte dál odrazovat, kontaktujte nás!

Kromě klasického stěhování bytů nabízíme levné stěhování kanceláří a kancelářské techniky, skladů, těžkých břemen (klavíry, trezory,…) a mnoho dalšího. Pro naše zákazníky jsme si připravili možnost prohlídky a konzultace stěhovaných prostor a to zcela zdarma, stejně jako například zapůjčení stěhovacích krabic. U nás za samozřejmosti pro pohodlné stěhování neplatíte. Dále poskytujeme montáže a demontáže nábytku, vyklízení sklepů, likvidace pozůstalostí, balení věcí a nábytků či odvozy do sběrného dvora. Levné stěhování s námi se Vám vyplatí!

Stěhování Ostrava může být opravdu hračka. Vlastníme špičkové vybavení pro stěhování a moderní vozový park. Máme prověřené metody práce i sofistikované technologie, což zdokonaluje celý proces stěhování. Právě proto je stěhování s námi tak rychlé a zároveň spolehlivé. Naše společnost se řídí přáním zákazníka a maximálně proto zohledňujeme jeho požadavky a individuální potřeby. Majitel společnosti také dodává: „Pokud si nevíte rady s rozmístěním nábytku v nových prostorách či sháníte atypické obaly pro stěhování, nebojte se na nás obrátit. Naši profesionálové, kteří pracují mnoho let v oboru, mají po ruce vždy rychlé a zároveň efektivní řešení. Díky tomu se na nás můžete obrátit opravdu s jakýmkoli dotazem.“