„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

textsms Správný výběr stěhovací služby

Pro každého zákazníka, který si vybírá stěhovací firmu, je na prvním místě cena. Je opravdu cena tím správným a jediným ukazatelem výběru pro stěhovací firmu?

Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci

Všichni toto úsloví známe a mnozí z nás se jim samozřejmě řídí, ale ruku na srdce. Než jste došli k tomu, že opravdu je to pravda, jistě předcházelo několik špatných nákupů a výběrů služeb. A to je právě ta potíž.

Kolikrát se člověk stěhuje za život? Podle statistik se průměrný Američan stěhuje každých 6,7 roků převážně za prací. My Češi se stěhujeme velice neradi a podle průzkumů raději za prací dojíždíme několik desítek i stovek kilometrů nebo si najdeme dočasné ubytování než bychom se měli stěhovat.

Při výběru stehovací služby nemáme tudíž žádné zkušeností, proto s myšlenkou, co je na stěhování složité, si vybíráme firmu s nejnižší cenou a nezáleží nám na tom, jak profesionální daná firma je a jak ji hodnotí ostatní zákazníci.

Důležité je při výběru stěhovací firmy si pokládat tyto otázky:

  • kdo s mými osobními věcmi manipuluje
  • jakým způsobem bude s mými věcmi manipulovat
  • jak stěhování dlouho potrvá
  • co se stane, když se něco rozbije

Zákazník by se krom ceny měl rozhodovat i podle jiných kritérií. Jaký servis nabízí, jaké má za sebou zkušenosti, reference, jak vystupuje zástupce firmy v telefonu a jaký dojem na vás dělá při prvním telefonátu nebo zda má firma pojištění.

A proto vždy pátrejte a pečlivě vybírejte, a vězte, že s námi nemůžete šlápnout vedle!