„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

textsms Stěhování kanceláří a firem

Stěhování kanceláří a firem představuje pro nás základní pilíř na poli stěhování. Zde můžeme uplatnit naše léty ověřené zkušenosti a poznatky pro efektivní, jak fyzickou, tak logistickou práci. Stěhování se netýká pouze známých a gigantických firem, ale stěhujeme i malé kanceláře, ordinace, dílny i samotné živnostníky. Zákazníci si vybírají právě nás z důvodu profesionálního přístupu, zodpovědné práce a skvělé organizace.

To co nás odlišuje od jiných stěhovacích firem je důsledná příprava před samotným stěhováním. Náš pracovník projde se zákazníkem stěhované prostory, zmapuje vše, co se bude stěhovat a vytvoří cenovou nabídku a postup pro efektivní stěhování.

Demontáže a montáže nám nejsou cizí

Nejsme pouze stěhováci, ale i montéři. Nemusíte mít přichystaný nábytek pro přepravu, ale po domluvě vám naši pracovníci rozeberou a opět složí kancelářský nábytek. Uvědomujeme si, že kancelářské systémy jsou velice složité pro demontáž i montáž hlavně potom, co k danému kusu nábytku chybí dokumentace či návod.

Balící služba

Po dohodě s našim pracovníkem zajistíme obalový materiál pro bezpečnou přepravu vašeho nábytku a dalších stěhovaných věcí. Uvědomuje si, že shánění velkého množství krabic a beden je časově velice náročné, proto pro nás není žádný problém zajistit přepravky, krabice, stretch folie a další materiál k pohodovému stěhovaní.