„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

textsms Stěhování prodejny

Pokud chcete přestěhovat vaší firmu nebo prodejnu je důležité zvolit správnou stěhovací firmu. Poté co si zvolíte termín stěhování je na řadě najít spolehlivou stěhovací firmu, která vám s odvozem pomůže a zvládne hladký průběh stěhování. Nastěhujse.cz je pro vás ta pravá!

Po domluvě s námi k vám přijde stěhovací technik, který dohodne všechny detaily. Podle dohodnutého plánu sbalíte veškerý nábytek a vybavení prodejny. Krabice vám můžeme zapůjčit. Pokud si netroufnete, demontáž nábytku nechte raději na stěhovací firmě. Na novém místě vše smontujeme a usadíme na domluvené místo.

V daný smluvený den přijedeme s dodávkou a logisticky začneme nakládat tak, aby se při převozu nic nerozbilo. Po příjezdu na dané místo vše opatrně vyložíme a odneseme na příslušná místa. Nábytek pečlivě smontujeme, veškerý obalový odpad odvezeme s sebou. Vše se snažíme stihnout co nejrychleji, většinou nám postačí jeden stěhovací den, ale vždy záleží na velikosti a množství stěhovaných věcí.

Tento popis je obecný a vždy záleží na konkrétní zakázce a domluvě, ale jistotou u nás vždy je, že stěhování bude rychlé a perfektně zorganizované.