„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

textsms Vyhořet nebo se stěhovat?

Toto sousloví bezpochyby vzniklo ze dvou základních důvodů, ten kdo ho vymyslel nikdy nevyhořel a druhý důvod spočívá ve složitosti stěhování. Vše má to své i stěhování potřebuje zkušenosti a řád, důkladnou přípravu a organizaci a hlavně čas.

Ponechte proto stěhování odborníkům, kdy ušetříte spoustu starostí a hlavně času, který můžete věnovat důležitějším věcem. Na úplném konci zjistíte, že najmout si naši firmu nastehujse.cz byl ten nejlepší nápad, který jste mohli kdy mít.

Jak dosáhnout menšího stresu při stěhování

1) Nenechávejte balení věci na poslední chvíli

Nejdůležitější je plán. Nečekejte s přemýšlením na poslední chvíli, ale v dostatečném předstihu již přemýšlejte o každé věci, která bude mít své nové místo v novém bydlení. Začněte pomalu balit věci, o kterých již víte, že je nebudete do stěhování potřebovat.

2) Zbavte se nepotřebných věcí

S tímhle má problém 99% lidí, že neví, jestli danou věc má vyhodit či ne. Tady existuje jednoduchá rada, pokud jste danou věc nepotřebovali minimálně rok, je velice pravděpodobné, že už ji potřebovat nebudete, proto danou věc vyhoďte nebo věnujte někomu potřebnějšímu.

3) Vyřešte úřední záležitosti včas

  • vypovídejte s předstihem smlouvy, které máte uzavřenou na svou domácnost
  • pojistěte si novou domácnost a zrušte pojištění domácnosti staré
  • nahlaste změnu trvalého bydliště v zaměstnání, bance, v uzavřených smlouvách, u telefonního operátora, vyřiďte si nový občanský průkaz