„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

textsms Zajistěte si s koncem roku levné stěhování Ostrava

Konec roku je často spojen s koncem nájemní smlouvy a není proto divu, že právě na toto období plánuje nejvíce lidí přesun na nové místo. Z toho důvodu je proto nejmoudřejší nepodcenit výběr a rezervaci stěhovací firmy, která vám bude schopna dopravit veškeré věci na místo za rozumné ceny a bezpečně. Levné stěhování Ostrava, Karviná, Havířov a jiné lokality zajišťuje i náš tým profesionálních stěhováků, kteří vás příjemně překvapí rychlostí a kvalitou odvedené práce. Přečtěte si, jak se na levné stěhování Ostrava připravit co nejlépe v našem stručném rádci.

5 tipů, jak se nachystat na levné stěhování Ostrava

Aby bylo stěhování Ostrava skutečně levné, není třeba jen vybrat firmu s přijatelným ceníkem. Velmi důležitá je v těchto situacích také příprava, protože pokud není přesun správně naplánovaný a věci nachystané, může se celá akce značně protáhnout a tedy i prodražit. Inspirujte se 5 tipy, na které byste neměli zapomenout.

1. Zvažte nosnost krabic a obalového materiálu

Zvažte jako popřemýšlejte, tedy zvažte na pomyslné váze. Dávejte do krabic a obalových materiálů jen takové množství, o kterém víte, že je reálné ho bez problémů unést i v jednom a které nepřetíží obal na tolik, že se v půlce schodů či někde na ulici přetrhne. Krabice a pytle zajistěte pro jistotu i lepicí páskou.

2. Pamatujte na spotřebiče

Další z aspektů, na které se často zapomíná a akce se jím může značně zkomplikovat. Nezapomeňte nachystat veškeré spotřebiče, tedy odmrazit chladničku, odpojit sporák a jiné. Například ledničku je třeba chystat 24 hodin dopředu.

3. Ani levné stěhování Ostrava nevykouzlí nafukovací dveře

Ani levné stěhování Ostrava rukou našich profesionálů nedokáže úplné zázraky. Myslete proto na demontáž velkých kusů nábytku a odstraňte ze skříní veškerý obsah, aby byly snadněji přenositelné. Rámy dveří bohužel nejsou nafukovací a právě velký nábytek je nejkomplikovanější přemístit.

4. Rezervujte si VIP parkovací místo

Víte, kde bude stěhovací vůz stát? Někdy na tuto otázku nezbude čas, přesto je zcela zásadní. Levné stěhování Ostrava je závislé na čase a ujetých kilometrech. Nemrhejte svými financemi hledáním vhodného stání nebo přenášením věcí z auta, které bude zaparkované příliš daleko. Cedule „neparkovat – stěhování“ řidiči většinou bez problémů respektují.

5. Buďte pánem času

Plánování je základem toho, že z celé věci nevyjdete oškubaní jako kuře. Rozvrhněte si levné stěhování Ostrava do etap, abyste vše nedělali na poslední chvíli. Snáze tak neopomenete na klíčové skutečně klíčové věci.

Obraťte se na experty na levné stěhování Ostrava

Pomohl vám náš průvodce? Pokud máte ještě nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat. Právem se pyšníme titulem expertů na levné stěhování Ostrava, a tak vám nabídneme řadu doplňkových služeb či prvotní konzultace a zapůjčení krabic zdarma. S námi bude stěhování Ostrava levné a bez nervů!