„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

short_text Cenné rady, jak na levné stěhování!

Tak již padlo poslední slovo. Budete se stěhovat. Jak se však připravit, aby se jednalo o pohodové a levné stěhování, které vás nepřipraví o veškeré finance? Stejně jako v podnikání, také když jde o levné stěhování, platí jedno zlaté pravidlo – čas znamená peníze. Právě proto je klíčové nejen si vybrat spolehlivou firmu se zajímavým ceníkem, ale také pečlivě připravit a naplánovat celou akci. Přečtěte si i vy v několika následujících řádcích základní rady, jak na levné stěhování!

Levné stěhování může být hračka

Pro levné stěhování je typické, že probíhá za asistence zkušených pracovníků velmi rychle. Nechte se inspirovat následujícími úkoly, které mohou levné stěhování značně zefektivnět, ať už se jedná o stěhování bytů, kanceláří nebo pozůstalosti. Pro přípravu stěhování je třeba udělat následující:

  • vyjmout obsah skříní, vytáhnout poličky
  • dveře a jiné části, které by se mohly otvírat, zafixovat páskou či fólií
  • zabalit věci do krabic s nápisy, které usnadní nejen jejich následné rozbalování, ale také převoz
  • křehké věci zabezpečit bublinkovou fólií, oblečením nebo jiným měkkým materiálem a opatřit je nápisem „Pozor! Křehký obsah!“
  • demontovat techniku a nábytek, který by bylo kvůli velikosti a váze náročné přenášet
  • připravit spotřebiče na převoz – rozmrazit ledničku, vypustit pračku, vyjmout otočný talíř z mikrovlnky…
  • připravit místo na parkování stěhovacího vozu před oběma objekty

Na přípravu levného stěhování nemusíte být sami!

Pokud nechcete být sami nejen na levné stěhování, ale také na jeho přípravu, můžete se i v tomto případě obrátit na tým Nastěhuj se. Zajistíme pro vás nejen levné stěhování Ostrava, stěhování Havířov, Karviná a jiné části ČR, avšak poskytujeme také konzultace zdarma, zapůjčení krabic zdarma a mnohé doplňkové služby. Vyzrajte na demontáž nábytku, balení věcí a další nezbytné úkoly s naší asistencí a rychlé a levné stěhování máte v kapse!