„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

short_text Správná doba pro stěhování bytů je právě nyní!

Rozhodli jste se stěhovat a kromě nezbytného balení věcí již dopředu polemizujete nad tím, kdy bude nejvýhodnější celou akci provést? Stěhování bytů a firem je velkým životním krokem, který vám zabere nikoliv zrovna málo času. Právě proto je třeba vše promyslet a naplánovat tak, aby samotný přesun proběhl co možná nejrychleji a nejlevněji. Kdy tedy stěhování bytů či kanceláří provést? Kdy jsou stěhovací firmy nejvytíženější a jak moc dopředu je kontaktovat? Pokud vám odpovědi na zmíněné otázky nedávají v poslední době spát, přečtěte si o vhodném načasování více v následujících řádcích!

Když se řekne stěhování bytů či firem, mnozí z nás si především představí nekončící hory věcí, které je nezbytné nejen převézt, ale také vybalit, očistit a dát na řádné místo v novém prostoru. Z tohoto důvodu také většina lidí volí pro stěhování bytů a kanceláří páteční či sobotní dny, aby se měli šanci na novém místě řádně zabydlet. Lidé se navíc stěhují nejčastěji ke konci daného měsíce z důvodu vypršení smlouvy a nejvytíženější bývají stěhovací firmy na konci roku či v období letních prázdnin. Jestliže tedy i vy sami patříte do podobného modelu stěhování bytů či kanceláří, neváhejte a smluvte si termín se stěhovací společností co nejdříve tak, aby byl pro vás přesun co nejlevnější.

A na jaký čas se s pracovníky stěhovací firmy dohodnout?

Ideální je zvolit termín hned z kraje rána, tedy kolem 8:00 až 9:00 tak, aby nebyli žádní klienti před vámi. V rámci stěhování bytů či firem totiž může dojít k řadě neočekávaných situací, a tak se tímto postupem vyvarujete toho, že budete na stěhovací společnost čekat a hned ze začátku naberete pořádný skluz. Na nic tedy nečekejte a oslovte spolehlivé a levné experty na stěhování bytů, jakými je například parta Nastěhuj se. Nechte se hýčkat příznivými cenami a poctivě odvedenou prací!