„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

short_text Zajistěte si levné stěhování díky správnému balení věcí!

Rozhodli jste se zvednout kotvy a přestěhovat se do nového? Dříve než si budete moct vychutnávat pěkné chvilky na vybraném místě, čeká vás nejprve samotné stěhování, které může pro někoho znamenat až příliš stresující záležitost. Věřte však tomu, že pokud vše důkladně naplánujete a připravíte se na stěhovací firmu s dokonale sbalenými věcmi, samotné stěhování půjde daleko rychleji a příjemněji, než jste si možná z počátku mysleli. Jak tedy všechny vaše po léta nastřádané věci připravit tak, aby se jednalo skutečně o rychlé a tedy i levné stěhování bez poškození vašeho vlastního majetku? Nechte se inspirovat nejzákladnějšími radami a připravte se tak na levné stěhování, které poběží jako na drátkách!

Jak už bylo řečeno výše, levné stěhování nezačíná pouze výběrem stěhovací společnosti se zajímavými cenami, jakou je například parta Nastěhuj se, ale také pečlivou přípravou a balením věcí. Pokud jde o nábytek, vždy se řiďte heslem – čím více stěhovákům práci ulehčím, tím méně jim nakonec zaplatím. Vyjměte veškerý obsah skříní, i poličky. Demontujte velké kusy nábytku, pokud je to možné, a části, které by se mohly otvírat, zalepte. Při balení do krabic a pytlů je obstarejte nápisy, knihy převažte provázkem. Křehké předměty balte do bublinkové fólie či je jinak zajistěte a upozorněte na ně stěhovací mistry. Důležité je mít také na paměti, že přecpané krabice a pytle nepomohou rychlejšímu průběhu. Naopak se mohou roztrhnout a celou akci zbrzdit. Na nic již tedy nečekejte, rozvrhněte si čas a pusťte se do díla! Jestliže se budete řídit těmito základními pravidly, levné stěhování pro vás bude hračka.

A že byste potřebovali s balením taky trochu píchnout? Špičkové stěhovací firmy jako Nastěhuj se pro vás zajistí nejen prvotní konzultace a krabice k zapůjčení zdarma, ale nabídnou vám také balící a jiné doplňkové služby. Upravte si levné stěhování podle vašich individuálních požadavků a bydlete v novém rychleji, než bys řekl švec!