„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

textsms Jak označit krabice pro stěhováky

Tady jsou tři faktory, které rozhodně nechcete řešit při stěhování: dezorganizace, chaos a stres. Abychom tyto faktory drželi na uzdě je potřeba správně označit zabalené krabice štítky.

Vytvořit dobrý systém označení není zas tak složitý proces. Zahrnuje pouze několik jednoduchých kroků. Budete potřebovat sadu voděodolných permanentních fixů (centrofixů) v minimálně pěti různých barvách. V dalším kroku si sežeňte štítky. Máte několik možností. Zdarma si stáhnout a vytisknout z internetu štítky nebo si je zakoupit v papírnictví nebo v obchodě s kancelářskými potřebami. Budete potřebovat dostatek štítků, protože každá krabice by měla mít štítek na horní straně krabice a po dvou stranách. Díky tomu budou štítky vždy viditelné, když jsou krabice postaveny na sobě.

Vyberte si jednu barvu fixy pro jednu místnost a držte se ji. Nezapomeňte si vybírat barvy, které vám dávají smysl. Například pokud máte rádi jablka, použijte červenou barvu pro kuchyň nebo pokud vaše ložnice je laděná do modra, tak tuto barvu použijte pro označování krabic z ložnice. Nezapomeňte psát na krabice KŘEHKÉ, pokud se v krabicích nachází cokoliv, co by se hrubším zacházením mohlo rozbít. Vždy začněte balit jednu místnost, pak vyměňte fix a pokračujte s balením v další místnosti.