„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

textsms Jak se stěhováci vejdou s pianem do dveří

Stěhováni klavíru vyžaduje více než pouhou sílu, vyžaduje pečlivou přípravu. Když vezmete v úvahu křehkost, obrovskou váhu, velké rozměry a hodnotu klavíru, už je více než jasné proč. Klavíry mohou vážit od 200 kg do 500 kg nebo více. Navíc je hmotnost nerovnoměrně rozložená. Taky není neobvyklé, že klavír – zejména křídlo – je nejcennější a nejdražší položkou v domácnosti.

Toto jsou důvody, proč se zákazníci většinou rozhodnou pro stěhovací firmu. Někteří se rozhodnou využít sílu svých přátel, než zjistí, že jejich klavír neprojde dveřmi.

Pianina obvykle nepotřebují žádnou demontáž, aby prošla standartními dveřmi. Chcete-li přemístit křídlo, stěhováci sundají jeho víko a pedálovou lyru. Poté odeberou nohu a poté jemně spustí klavír na zem, rovnou stranou dolů. Poté naloží klavír na velký nábytkový vozík. Pak odstraní zbývající dvě nohy a obalí klavír do měkkých přikrývek a odvalí ho ke dveřím. Takto odstrojené křídlo již projde standardními dveřmi.

NastěhujSe.cz má zkušenost se stěhováním všech typů klavírů, pianin a křídel a veškerých dalších domácích spotřebičů a dalšího vybavení, proto nás neváhejte kontaktovat.