„ Přesvědčte se, jak může být stěhování jednoduché!
Volejte pro nezávaznou poptávku +420 734 312 853

textsms Jsou stěhováci odpovědní za škody?

Obecné platí, že stěhováci jsou kvalifikování, a kteří svou práci dělají zodpovědně. Ví, jak bezpečně manipulovat a přepravovat všechny druhy věcí. Někdy však i přes maximální úsilí stěhováka dojde k nehodě. Zákazníkovo nádobí se rozbije nebo se při stěhování nábytku do místnosti promáčkne sádrokarton. Kdo hradí škody?

Stěhovací společnost je vždy zodpovědná, pokud ztratí nebo poškodí majetek zákazníka. V takových situacích má zákazník nárok na náhradu škody a finanční kompenzaci. Pro ochranu svého podnikání a ochranu zákazníků mají renomovaní stěhovací firmy pojištění pokrytí škod v případě reklamace.

Jak se mohou zákazníci chránit? Před dnem stěhování vyfoťte důkladně svůj domov, abyste zaznamenali jeho stav. Pokud se poškození projeví během stěhování nebo po něm, bude snazší prokázat, že jsou zodpovědní stěhováci.

Pokud jde o poškození zabalených věcí, odpovědnost bude padat převážně na toho, kdo krabici zabalil. Pokud vaše věci zabalil stěhovák, neměli byste nést žádnou zodpovědnost za poškození, ke kterému během stěhování došlo. Inventarizace a pořízení fotografií vašich věcí můžete prokázat, že jste je skutečně vlastnily, a že byly před stěhováním v dobrém stavu.

Abyste se během stěhování vyhnuli zbytečným obavám, měli byste si najmout renomovanou stěhovací firmu jakou NastěhujSe.cz bezesporu je. Naše kvalifikované stěhovací týmy jsou důkladně vyškoleny v balení, nakládání a doručování všech typů položek. Používáme spolehlivé stěhovací vozíky a auta, abychom zajistili, že vaše věci budou během přepravy v bezpečí a neporušené.